Szanowni Państwo,
Uprzejmie informujemy, że z dniem 01.07.2019 serwis i usługi dostępne pod adresem powiat-piaseczynski.info mają nowego właściciela i operatora - firmę Aktivo Media Marcin Piotrowicz, ul. Ossendowskiego 7, 93-228 Łódź, NIP: 9710663921.

Chyliczkowska będzie dwukierunkowa już od nocy z 16 na 17 sierpnia 2018 roku

W nocy z 16 na 17 sierpnia 2018r. Zarząd Powiatu Piaseczyńskiego jako zarządca drogi ul. Chyliczkowskiej w Piasecznie wdraża docelową, nową organizację ruchu drogowego, wprowadzającą ruch dwukierunkowy na całym dotychczas jednokierunkowym odcinku od ul. Puławskiej do ul. Armii Krajowej (DK nr 79). W weekend zostanie wykonane nowe oznakowanie poziome na dwóch kluczowych skrzyżowaniach ul. Chyliczkowskiej z ul. Puławską i ul. Warszawską. Do dnia 14 sierpnia wykonawca budowy sygnalizacji świetlnych w ul. Chyliczkowskiej zamontuje nowe oznakowanie pionowe i przeprowadzi testy działania całości skorelowanego systemu sygnalizacji. W okresie tym mogą wystąpić czasowe utrudnienia w ruchu. Od dnia 17 sierpnia na ul. Chyliczkowskiej będzie obowiązywał ruch dwukierunkowy. Apelujemy o bardzo uważną jazdę. Poinformujmy też rodzinę i znajomych, żeby nie jeździli na pamięć i zapoznali się z nowymi oznaczeniami drogowymi.

Chyliczkowska będzie dwukierunkowa już od nocy z 16 na 17 sierpnia 2018 roku

GDDKiA przebudowała skrzyżowanie ul. Chyliczkowskiej z obwodnicą (DK 79) oraz zbudowano nową sygnalizację świetlną na skrzyżowaniach z ulicami: Warszawską i Puławską. Zgodnie z nową organizacją ruchu, ze wszystkich prostopadłych ulic w ul. Chyliczkowską będzie można wkrótce skręcić w obie strony. Wyjątkiem będzie ul. Zgoda. Jadąc od strony parku pojedziemy tylko w prawo, ku obwodnicy, a od ul. Młynarskiej tylko w kierunku centrum czyli w prawo. Prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności na skrzyżowaniu ul. Chyliczkowskiej z ul. Warszawską i ul. Puławską oraz stosowanie się do nowych oznakowań poziomych i pionowych. Pamiętajmy, że nowa organizacja ruchu wprowadza po jednym pasie w każdym kierunku, a nie jak dotychczas dwa pasy w jednym kierunku. Kierowcy będą dodatkowo powiadomieni o zmianach za pomocą tablic informacyjnych ustawionych na początku i końcu dotychczasowego fragmentu Chyliczkowskiej jednokierunkowej.