Konsultacje społeczne w sprawie terenu przy ulicy Nadarzyńskiej w Piasecznie

W ramach konsultacji społecznych zapraszamy na spotkanie dotyczące planu zagospodarowania terenu przy ulicy Nadarzyńskiej.

KONSULTACJE SPOŁECZNE W SPRAWIE TERENU PRZY ULICY NADARZYŃSKIEJ W PIASECZNIE

Czy zastanawiacie się czasem nad tym, co dzieje się na ulicy Nadarzyńskiej? Obecnie likwidowane są stare budynki komunalne, a w ich miejsce natychmiast pojawiają się parkujące auta. Czy zatem ta interesująca przestrzeń powinna pełnić funkcję parkingu? Jak można by zagospodarować ten teren?

– W ramach konsultacji społecznych dotyczących przyszłego zagospodarowania terenu przy ulicy Nadarzyńskiej zapraszamy na wspólną “burzę mózgów”, która odbędzie się 5 września o godz. 18.00. Spotykamy się na parkingu przy ulicy Nadarzyńskiej, a w drugiej części spotkania przeniesiemy się na warsztaty do budynku Urzędu Miasta – mówi Daniel Putkiewicz, I Zastępca Burmistrza.

W programie:
– spacer po terenie oraz część historyczna z przewodnikiem;
– część badawcza – zaplanowany został spacer “Buszując po Nadarzyńskiej” – wspólna analiza stanu obecnego;
– praca warsztatowa w sali konferencyjnej budynku UMiG Piaseczno przy ulicy Kościuszki 5 – uczestnikom zostanie postawione pytanie o to, czego w Piasecznie brakuje, a co mogłoby powstać na terenie przy ulicy Nadarzyńskiej; przewidziana jest krótka dyskusja, podział na zespoły i “burza mózgów”, a na koniec zostaną zaprezentowane wyniki tych prac i podsumowanie.