Menu

Szanowni Państwo,
Uprzejmie informujemy, że z dniem 01.07.2019 serwis i usługi dostępne pod adresem powiat-piaseczynski.info mają nowego właściciela i operatora - firmę Aktivo Media Marcin Piotrowicz, ul. Ossendowskiego 7, 93-228 Łódź, NIP: 9710663921.


A+ A A-

Zdobywcy grantów w województwie mazowieckim - program Ja w internecie

49 gmin w województwie mazowieckim otrzyma dofinansowanie na szkolenia dla mieszkańców w programie „Ja w internecie”. Gminy mogły ubiegać się o granty do 150 tysięcy złotych. W programie nie był wymagany wkład własny, dofinansowanie wynosi bowiem 100 procent.

ZDOBYWCY GRANTÓW W WOJEWÓDZTWIE MAZOWIECKIM - PROGRAM JA W INTERNECIE

Granty otrzymały: Lesznowola, Pniewy, Żuromin, Mirów, Grabów nad Pilicą, Skaryszew, Głowaczów, Jastrząb, Klembów, Nadarzyn, Legionowo, Błędów, Kozienice, Prażmów, Siedlce, Tarczyn, Ojrzeń, Grudusk, Krzynowłoga Mała, Goszczyn, Żabia Wola, Sońsk, Góra Kalwaria, Liw, Gniewoszów, Piaseczno, Osieck, Jastrzębia, Pomiechówek, Nasielsk, Raszyn, Lipsk, Michałowice, Chynów, Jabłonna, Szydłowiec, Kotuń, Klwów, Szczawin Kościelny, Potworów, Sabnie, Sokołów Podlaski, Zakrzew, Wiśniew, Szreńsk, Zbuczyn, Wodynie, Wiązowna, Zakroczym.

Wysokość otrzymanych grantów: https://jawinternecie.edu.pl/wp-content/uploads/2018/09/Wyniki.pdf

ZDOBYWCY GRANTÓW W WOJEWÓDZTWIE MAZOWIECKIM - PROGRAM JA W INTERNECIE

Celem programu, skierowanego do dorosłych mieszkańców (od 25 roku życia) jest zwiększenie ich umiejętności poruszania się w sieci, bezpieczeństwa w internecie i wzmocnienia pozycji na rynku pracy. Istotnym elementem szkoleń jest przygotowanie mieszkańców do korzystania z usług publicznych online (np. załatwianie spraw urzędowych, składanie wniosków o dopłaty dla rolników czy 500+), poruszania się w portalach społecznościowych czy wykorzystywania internetu we własnej działalności biznesowej.

ZDOBYWCY GRANTÓW W WOJEWÓDZTWIE MAZOWIECKIM - PROGRAM JA W INTERNECIE

Program zarządzany przez Centrum Projektów Polska Cyfrowa, finansowany jest w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020, Działanie 3.1 „Działania szkoleniowe na rzecz rozwoju kompetencji cyfrowych”. Fundacja Legalna Kultura jest operatorem, który ogłasza konkursy grantowe i wspomaga pod kątem merytorycznym i rozliczeniowym realizację działań szkoleniowych na terenie gmin. Więcej informacji: https://jawinternecie.edu.pl/mazowieckie/

ZDOBYWCY GRANTÓW W WOJEWÓDZTWIE MAZOWIECKIM - PROGRAM JA W INTERNECIE

Szymon Majewski - Legalna Kultura