Debata kandydatów na stanowisko Burmistrza Miasta i Gminy Piaseczno

DEBATA ZOSTAŁA ODWOŁANA

15 września 2018 roku o godz. 10:30 zapraszamy na facebookowy kanał gazety Stacja Południe: https://www.facebook.com/gazetastacjapoludnie/, gdzie będą mogli Państwo obejrzeć debatę kandydatów na stanowisko: "Burmistrza Miasta i Gminy Piaseczno".

W głównych rolach wystąpią:
- Monika Jaroszewska (niezależna kandydatka popierana przez KWW Nasza GMINA-Nasz POWIAT, Mazowiecką Wspólnotę Samorządową, Bezpartyjnych Samorządowców i Kukiz'15),
- Wojciech Ołdakowski (Prawo i Sprawiedliwość)
- Daniel Putkiewicz (Platforma Obywatelska, Koalicja Obywatelska).

DEBATA KANDYDATÓW NA STANOWISKO BURMISTRZA MIASTA I GMINY PIASECZNO

Niestety organizatorzy nie mają deklaracji od Pana Józefa Zalewskiego (KWW Józefa Zalewskiego).

W imieniu organizatorów serdecznie zapraszamy na streama i śledzenie debaty, która odbędzie się na neutralnym gruncie, w gminie Lesznowola. Wydarzenie napędza: IWOG TIME, wydawca Gazety Lokalnej Stacja Południe.