Menu
A+ A A-

Rodzinny Klub Filmowy w Józefosławiu

2 października 2018 roku o godz. 19.00 w Rodzinnym Klubie Filmowym w ramach projektu "Mój przyjaciel film" odbędzie się pokaz filmu pt. „Miss impossible” w reżyserii Emilie Deleuze. Miejsce: Klub Kultury w Józefosławiu, ul. Urocza 14. Wstęp wolny.

RODZINNY KLUB FILMOWY W JÓZEFOSŁAWIU

"Mój przyjaciel film", czyli Rodzinny Klub Filmowy to otwarte spotkania filmowe oraz warsztaty artystyczno-psychoedukacyjne dla dzieci, młodzieży i ich rodziców. Celem projektu jest włączenie filmu w wychowanie młodych ludzi, w tym w kształtowanie kompetencji wychowawczych u osób za nich odpowiedzialnych , rodziców i opiekunów. By realizować ten cel stworzone zostało cykliczne wydarzenie dla dzieci, młodzieży i rodziców, które włączają film w proces kształtowania się, rozumienia emocji i relacji międzyludzkich u młodych ludzi, oraz w ich dialog z opiekunami.
Po projekcji zapraszamy do dyskusji o tym czym jest odmienność, rówieśnicza presja i prawdziwa przyjaźń.
Organizatorzy: Fundacja „Generator”, Centrum Kultury w Piasecznie. Projekt dofinansowywany przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego.
Zapisy na warsztaty dzieci (ilość miejsc ograniczona): Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. ; tel. 22 750 42 03
Serdecznie zapraszamy.