Menu
A+ A A-

Rodzinny Klub Filmowy w Piasecznie

3 października 2018 roku o godz. 18.00 w Rodzinnym Klubie Filmowym w ramach projektu "Mój przyjaciel film" odbędzie się pokaz filmu pt. „NOWY” w reżyserii R.Rosenberga. Miejsce: Dom Kultury w Piasecznie, ul. Kościuszki 49. Wstęp wolny.

RODZINNY KLUB FILMOWY W PIASECZNIE

"Mój przyjaciel film", czyli Rodzinny Klub Filmowy to otwarte spotkania filmowe oraz warsztaty artystyczno-psychoedukacyjne dla dzieci, młodzieży i ich rodziców. Celem projektu jest włączenie filmu w wychowanie młodych ludzi, w tym w kształtowanie kompetencji wychowawczych u osób za nich odpowiedzialnych , rodziców i opiekunów. By realizować ten cel zostało stworzone cykliczne wydarzenie dla dzieci, młodzieży i rodziców, które włączają film w proces kształtowania się, rozumienia emocji i relacji międzyludzkich u młodych ludzi, oraz w ich dialog z opiekunami. 
Po projekcji zapraszamy do dyskusji o tym czym jest odmienność, rówieśnicza presja i prawdziwa przyjaźń.
Organizatorzy: Fundacja „Generator”, Centrum Kultury w Piasecznie. Projekt dofinansowywany przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego.
Zapisy na warsztaty dzieci (ilość miejsc ograniczona)
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. tel 519 388 690
Serdecznie zapraszamy.