Otworzyli Miejski Klub Seniora w Piasecznie

Na kulturalnej mapie Piaseczna pojawiło się kolejne, bardzo ważne miejsce. 8 października odbyło się bowiem oficjalne otwarcie Miejskiego Klubu Seniora. Do tej pory 8 klubów seniora funkcjonowało w miejscowościach gminy, ale nie w samym mieście. Teraz, osoby starsze będą miały swoje miejsce spotkań także w Piasecznie, w budynku zrewitalizowanego dworca PKP. Wytypowanie właśnie tej lokalizacji nie jest przypadkowe, gdyż jest to główny węzeł komunikacyjny, gdzie oprócz kolei krzyżują się trasy kilku autobusów w tym 6 linii darmowych. To z pewnością ułatwi seniorom z terenu całego miasta korzystanie z tej placówki.

OTWORZYLI MIEJSKI KLUB SENIORA W PIASECZNIE

Miejski Klub Seniora dla około 100 osób prowadzić będzie Biblioteka Publiczna, która jako jednostka organizacyjna Gminy ma już duże doświadczeniem we wdrażaniu programów skierowanych do seniorów.

OTWORZYLI MIEJSKI KLUB SENIORA W PIASECZNIE

W uroczystym otwarciu klubu uczestniczyli włodarze miasta oraz osoby czynnie zaangażowane na rzecz jego powstania. Zebranym muzycznych doznań dostarczyła jedna z najsłynniejszych seniorek w Polsce DJ Wika.

OTWORZYLI MIEJSKI KLUB SENIORA W PIASECZNIE

Zapraszamy od 9 października do zwiedzania siedziby Miejskiego Klubu Seniora i zapisów na zajęcia.

info + foro: UMiG Piaseczno