Menu

Szanowni Państwo,
Uprzejmie informujemy, że z dniem 01.07.2019 serwis i usługi dostępne pod adresem powiat-piaseczynski.info mają nowego właściciela i operatora - firmę Aktivo Media Marcin Piotrowicz, ul. Ossendowskiego 7, 93-228 Łódź, NIP: 9710663921.


A+ A A-

Odwiedź z Hilarym Wyspę Pacynek! – bezpłatny spektakl dla dzieci w Piasecznie

20 października 2018 roku zapraszamy na rodzinne spotkania z teatrzykiem pt. „Wyspa pacynek”. Spektakl odegrany zostanie trzykrotnie, o godzinie 13.00, 15.00 oraz 17.00. Miejsce: Centrum Handlowe Auchan Piaseczno przy ulicy Puławskiej 46. Wstęp wolny.

ODWIEDŹ Z HILARYM WYSPĘ PACYNEK! – BEZPŁATNY SPEKTAKL DLA DZIECI W PIASECZNIE

Mali widzowie będą mieli okazję poznać wszystkie tajemnice lalek. Pomoże im w tym pan Hilary, który będzie towarzyszyć maluchom w wyprawie na Wyspę Pacynek. Na zaczarowanej wyspie uczestnicy przedstawienia dowiedzą się, jak zbudowane są teatralne lalki, a także w jaki sposób ożywia się je na scenie. Mali widzowie poznają także fragmenty takich spektakli, jak „Lalkarz” i „Czerwony Kapturek”, a także przyjrzą się lalkowej klaunadzie. Podczas interaktywnego spotkania nie zabraknie możliwości samodzielnej zabawy z pacynkami.