Szanowni Państwo,
Uprzejmie informujemy, że z dniem 01.07.2019 serwis i usługi dostępne pod adresem powiat-piaseczynski.info mają nowego właściciela i operatora - firmę Aktivo Media Marcin Piotrowicz, ul. Ossendowskiego 7, 93-228 Łódź, NIP: 9710663921.

Ali Baba i czterech rozbójników Teatr Małe Mi - Bajkowa Niedziela w Piasecznie

18 listopada 2018 roku o godz. 14.00 odbędzie się spotkanie w ramach Bajkowej Niedzieli w Piasecznie, podczas której wystąpi Teatr Małe Mi ze swoim spektaklem "Ali Baba i czterech rozbójników". Miejsce: Sala Domu Kultury w Piasecznie, ul. Kościuszki 49. Bilety w cenie 10 zł. Kup bilet ! Impreza dla dzieci od 3 roku życia. Poduszki zamiast tradycyjnych foteli. Ilość miejsc ograniczona. Kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. , tel. 519 388 690

Ali Baba i czterech rozbójników Teatr Małe Mi - Bajkowa Niedziela w Piasecznie

Jak dostać się do niezwykłej krainy Baśni Tysiąca i Jednej Nocy? Tylko śniąc lub oglądając spektakl. Klasyczny spektakl aktorsko-lalkowy. Brat i Siostra śnią jednocześnie ten sam sen, ich sypialnia przeobraża się w dom Ali Baby, las, grotę rozbójników, czarodziejski Sezam. Zaskakujące zmiany scenografii, piękne lalki, wartka, pełna humoru akcja okraszona piosenkami i muzyką Artura Dwulita. Serdecznie zapraszamy.