Wystawa Michała Dębskiego w Piasecznie

29 listopada 2018 roku o godzinie 19.00 zapraszamy na wernisaż oraz wystawę Michała Dębskiego. Wernisaż odbędzie się w Galerii Fryderyk, która znajduje się w budynku Przystanku Kultura, przy placu Piłsudskiego 9 w Piasecznie. Będzie to wystawa podsumowująca przyznanie stypendium twórczego dla pana Michała Dębskiego na 2018 rok. Wystawę prac będzie można oglądać do 7 stycznia 2019 roku.

WYSTAWA MICHAŁA DĘBSKIEGO W PIASECZNIE

Michał Dębski (ur. 1961) od dzieciństwa związany jest z miastem Piaseczno. Ma żonę Grażynę oraz siedemnastoletnią córkę Natalię. Wiele lat zajmuje się sztuką amatorsko: rysunek, malarstwo tradycyjne (tempera), grafika, rzeźba. Zajmował się animacją tradycyjną, uczył się jej u Rafała Szczęsnego. Rysował komiksy humorystyczne. Od wielu lat pasjonuje się fotografowaniem przyrody. Laureat Stypendium Twórczego Burmistrza Miasta i Gminy Piaseczno za rok 2018.