Menu

Szanowni Państwo,
Uprzejmie informujemy, że z dniem 01.07.2019 serwis i usługi dostępne pod adresem powiat-piaseczynski.info mają nowego właściciela i operatora - firmę Aktivo Media Marcin Piotrowicz, ul. Ossendowskiego 7, 93-228 Łódź, NIP: 9710663921.


A+ A A-

Szewc Dratewka Teatr Rozrywki Trójkąt - Bajkowa Niedziela w Piasecznie

2 grudnia 2018 roku o godz. 14.00 i 16.00 odbędzie się spotkanie w ramach Bajkowej Niedzieli w Piasecznie, podczas której wystąpi Teatr Rozrywki Trójkąt ze swoim spektaklem "Szewc Dratewka". Miejsce: Sala Domu Kultury w Piasecznie, ul. Kościuszki 49. Impreza dla dzieci od 3 roku życia. Bilety w cenie 10 zł. Poduszki zamiast tradycyjnych foteli. Ilość miejsc ograniczona.

Szewc Dratewka Teatr Rozrywki Trójkąt - Bajkowa Niedziela  w Piasecznie

„Szewc Dratewka” to z humorem opowiedziana historia dzielnego szewca, ratującego królewnę od śmierci w paszczy smoka, lecz jednocześnie zaskakująca dodatkowymi niestandardowymi wątkami i wciąganiem widowni w akcję sztuki. Spektakl w wysokim stopniu angażuje małych widzów, współpracujących bardzo intensywnie w misji pokonania smoka. Blisko 50% czasu trwania spektaklu zajmują interakcje z dziećmi, a akcja jest żywa i dynamiczna, zabawna. Kostiumy w średniowiecznej stylistyce i muzyka w stylu folk. Obsada: Beata Beling, Artur Beling, Ludwik Schiller. Muzyka: Artur Beling. Zapraszamy.

Szewc Dratewka Teatr Rozrywki Trójkąt - Bajkowa Niedziela  w Piasecznie_1