Szanowni Państwo,
Uprzejmie informujemy, że z dniem 01.07.2019 serwis i usługi dostępne pod adresem powiat-piaseczynski.info mają nowego właściciela i operatora - firmę Aktivo Media Marcin Piotrowicz, ul. Ossendowskiego 7, 93-228 Łódź, NIP: 9710663921.

Wieczór Mikołajkowo-Gwiazdkowy Dobrej Woli w Piasecznie

7 grudnia 2018 roku o godz. 18.00 odbędzie się Wieczór Mikołajkowo-Gwiazdkowy Dobrej Woli. Miejsce: sala konferencyjna w Starostwie Powiatowym w Piasecznie przy ul. Chyliczkowskiej 14.

Wieczór Mikołajkowo-Gwiazdkowy Dobrej Woli w Piasecznie

Wieczór Mikołajkowo-Gwiazdkowy Dobrej Woli jak co roku będzie z kolędowaniem, biesiadowaniem, Świętym Mikołajem i atmosferą nadchodzących świąt. Tradycyjnie mile widziane domowe ciasta na wspólny stół. Organizator: Stowarzyszenie Dobra Wola. Szczegóły na plakacie oraz u organizatora pod telefonem: 602-748-816.