Szanowni Państwo,
Uprzejmie informujemy, że z dniem 01.07.2019 serwis i usługi dostępne pod adresem powiat-piaseczynski.info mają nowego właściciela i operatora - firmę Aktivo Media Marcin Piotrowicz, ul. Ossendowskiego 7, 93-228 Łódź, NIP: 9710663921.

Konkurs z okazji 590. praw miejskich Piaseczna

Serdecznie zapraszamy młodzież do udziału w konkursie organizowanym z okazji 590. praw miejskich Piaseczna. Termin nadesłania zgłoszenia do konkursu mija 04.01.2019 r. na karcie zgłoszenia (zał. nr 2). Realizacja warsztatów dla zgłoszonych zespołów planowana jest na styczeń – luty 2019. Gotowe prace przyjmowane będą do 31.03.2019 r.

12493-konkurs-z-okazji-590-praw-miejskich-piaseczna

Konkurs skierowany jest do młodzieży z terenu gminy Piaseczno:
– uczniów szkół podstawowych z klas 7 i 8,
– uczniów klas 3 gimnazjum,
– uczniów szkół ponadpodstawowych.
Zadaniem uczestników konkursu jest opracowanie questu – ulotki, która zwierać będzie wyznaczoną trasę pieszą zawierającą min. 4 punkty – miejsca związane z tematem questu, treść questu (proza lub w formie wierszowanej) zawierającą informacje historyczne, ciekawostki dotyczące tematu, opis odwiedzanych miejsc, wskazówki do poruszania się po trasie, zadania do wykonania czy zagadki do odgadnięcia podczas trasy, mapki, rysunki, zdjęcia i inne ilustracje tematu.

Szczegóły w Regulamin konkursu “Piaseczyński questing”