Szanowni Państwo,
Uprzejmie informujemy, że z dniem 01.07.2019 serwis i usługi dostępne pod adresem powiat-piaseczynski.info mają nowego właściciela i operatora - firmę Aktivo Media Marcin Piotrowicz, ul. Ossendowskiego 7, 93-228 Łódź, NIP: 9710663921.

Kobiety w świecie sztuki – Arcy-Historie dzieł w Zalesiu Górnym

26 stycznia 2019 roku o godz. 16.00 odbędzie się spotkanie nt.: Kobiety w świecie sztuki cz.1 dla 15+. Miejsce: Klub Kultury w Zalesiu Górnym, ul. Białej Brzozy 3. Udział bezpłatny. Cykl prowadzi: Małgorzata Fąfrowicz-Szamocka – historyczka sztuki, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. , tel. 517-128-311. Serdecznie zapraszamy.

Kobiety w świecie sztuki – Arcy-Historie dzieł w Zalesiu Górnym

ARCY–HISTORIE DZIEŁ – to cykl spotkań o sztuce przeznaczony dla osób powyżej 15 roku życia, rozpoczęty w sezonie wiosenno–letnim 2018 r. Bohaterami spotkań byli wybitni artyści, których twórczość była przełomowa: Leonardo da Vinci, Peter Bruegel, Rembrandt Harmenszoon van Rijn, Francisco Goya, Édouard Manet, Stanisław Wyspiański. Natomiast w sezonie jesienno–zimowym, skupiamy się na przedstawieniach konkretnych tematów takich jak: kobieca nagość w sztuce, świat zwierząt, Polaków portret własny, Boże Narodzenie w sztuce. Spotkania odbywają się raz w miesiącu.