Menu
A+ A A-

Pewniak - Wtorek Teatralny w Piasecznie

12 lutego 2019 roku o godz. 20.00 w ramach teatralnego wtorku, będzie można obejrzeć monodram Sebastiana Cybulskiego pn.: "Pewniak". Miejsce: Dom Kultury w Piasecznie, ul. Kościuszki 49. Bilety w cenie 20 złotych Kup bilet Serdecznie zapraszamy. 

Pewniak - Wtorek Teatralny w Piasecznie

"Pewniak" - jednoosobowy spektakl, zainspirowany Teatrem Telewizji „Sammy” Kena Hughesa w reżyserii Jerzego Gruzy z 1962 roku, zrealizowanym w ramach uwielbianego przez widzów Teatru Sensacji Kobra. Napisany na nowo, niezwykle aktualny, ukazujący odwieczny problem człowieka uzależnienia od… czegokolwiek.

Sławomir Głodek – to główny i jedyny bohater sztuki (w tej roli: Sebastian Cybulski - znany szerszej publiczności z seriali „Barwy szczęścia” oraz „Na dobre i na złe”), który jak każdy, ma w swoim życiu moment, chwilę, że jest czegoś na sto procent pewien. Poznajemy go w jego najważniejszym dniu – w dniu jego ślubu. Przed nim fortuna, beztroskie szaleństwo, bogata narzeczona, najlepszy przyjaciel – jednym słowem „hajlajf”. Ten dzień ma zmienić cały jego świat…