Menu

Szanowni Państwo,
Uprzejmie informujemy, że z dniem 01.07.2019 serwis i usługi dostępne pod adresem powiat-piaseczynski.info mają nowego właściciela i operatora - firmę Aktivo Media Marcin Piotrowicz, ul. Ossendowskiego 7, 93-228 Łódź, NIP: 9710663921.


A+ A A-

Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych Piaseczno

1 marca 2019 o godz. 15.00 zapraszamy na obchody Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych, które odbędą się w kościele pw. św. Anny w Piasecznie oraz na dziedzińcu kościoła. W ramach tegorocznych uroczystości 1 marca, zostanie także wyświetlony film dokumentalny pt.: „ Dywizja nastolatków” w reżyserii Aliny Czerniakowskiej, po którym nastąpi spotkanie z autorką filmu. To wydarzenie będzie miało miejsce w Domu Kultury w Piasecznie, o godz. 11.00. Wstęp wolny. Zapraszamy.

Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych Piaseczno

Program uroczystości:
11.00 – pokaz filmu “Dywizja nastolatków” oraz spotkanie z reżyserem p. Aliną Czerniakowską. Miejsce: Dom Kultury przy ul. Kościuszki 49 w Piasecznie (wstęp wolny).
15.00 – Msza Święta z udziałem pocztów sztandarowych w intencji Żołnierzy wyklętych. Miejsce: Kościół Św. Anny w Piasecznie.
16.00 – uroczystości przy tablicy poświęconej Pamięci Żołnierzy Wyklętych, złożenie kwiatów. Miejsce: dziedziniec Kościoła Św. Anny w Piasecznie.