Menu

Szanowni Państwo,
Uprzejmie informujemy, że z dniem 01.07.2019 serwis i usługi dostępne pod adresem powiat-piaseczynski.info mają nowego właściciela i operatora - firmę Aktivo Media Marcin Piotrowicz, ul. Ossendowskiego 7, 93-228 Łódź, NIP: 9710663921.


A+ A A-

Polscy artyści: kropki, kropeczki Georgesa Seurata w Piasecznie

2 marca 2019 roku o godz. 11.00 zapraszamy na spotkanie w ramach cyklu Sztuczki ze sztuką – polscy artyści: kropki, kropeczki Georgesa Seurata - francuski malarz XIX wieku jest twórcą techniki malarskiej zwanej pointylizmem. Polega ona na nakładaniu obok siebie drobnych plamek barwnych, które zlewając się w oku widza dają efekt nieuchwytności światła. Zajęcia przeznaczone dla dzieci w wieku 6-12 lat. Cena 10 zł. Zapisy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub 22 756-76-00 wew. 17. Spotkanie odbędzie się w Przystanku Kultura przy pl. Piłsudskiego 9 w Piasecznie. Serdecznie zapraszamy.

Polscy artyści: kropki, kropeczki Georgesa Seurata w Piasecznie

“Sztuczki ze sztuką” to cykl zajęć dla dzieci w wieku 6-12 lat, podczas których przybliżamy zagadnienia związane ze sztuką. Na spotkaniach dzieci poznają tajemnice artystycznych pracowni, pory roku ukryte w dziełach sztuki, odkrywają świat niezwykłych malarzy, rzeźbiarzy i architektów.