Menu

Szanowni Państwo,
Uprzejmie informujemy, że z dniem 01.07.2019 serwis i usługi dostępne pod adresem powiat-piaseczynski.info mają nowego właściciela i operatora - firmę Aktivo Media Marcin Piotrowicz, ul. Ossendowskiego 7, 93-228 Łódź, NIP: 9710663921.


A+ A A-

Piaseczyńskie Miasto Kobiet – spotkanie z Katarzyną Bondą w Piasecznie

9 marca 2019 roku o godz. 18.00 zapraszamy na spotkanie w ramach Piaseczyńskiego Miasta Kobiet, podczas którego gościem będzie Katarzyna Bonda. Miejsce: Dom Kultury w Piasecznie, ul. Kościuszki 49. Bezpłatne wejściówki dostępne na: pmk2019.evenea.pl oraz w Bibliotece Publicznej Miasta i Gminy Piaseczno, Oddział dla dzieci. Podczas spotkania będzie możliwość zakupu książek autorki. Serdecznie zapraszamy. 

Piaseczyńskie Miasto Kobiet – spotkanie z Katarzyną Bondą w Piasecznie

Piaseczyńskie Miasto Kobiet to cykliczne wydarzenie organizowane przez Bibliotekę Publiczną Miasta i Gminę Piaseczno w marcu. Co roku gościem imprezy jest wyjątkowa kobieta – znana i lubiana, jednak podziwiana wyłącznie na ekranie. W tym roku gościem Piaseczyńskiego Miasta Kobiet będzie Katarzyna Bonda, najpopularniejsza autorka powieści kryminalnych w Polsce. Z wykształcenia dziennikarka i scenarzystka. Wszystkie jej powieści zyskały status bestsellerów. Jest autorką trylogii kryminalnej z Hubertem Meyerem: Sprawa Niny Frank, Tylko martwi nie kłamią, Florystka, dokumentów kryminalnych Polskie morderczynie i Zbrodnia niedoskonała oraz podręcznika Maszyna do pisania. Ogromną popularność oraz prestiżowe nagrody przyniosła jej seria z profilerką Saszą Załuską: Pochłaniacz, Okularnik, Lampiony, Czerwony Pająk. Pochłaniacz otrzymał Nagrodę Publiczności na Międzynarodowym Festiwalu Kryminałów 2015, a Okularnik – nagrodę Bestsellery Empiku 2015. Prawa do wydań zagranicznych zostały dotąd sprzedane do 13 krajów, zakupiły je największe wydawnictwa na świecie, m.in. Hodder & Stoughton i Penguin Random House.