Menu

Szanowni Państwo,
Uprzejmie informujemy, że z dniem 01.07.2019 serwis i usługi dostępne pod adresem powiat-piaseczynski.info mają nowego właściciela i operatora - firmę Aktivo Media Marcin Piotrowicz, ul. Ossendowskiego 7, 93-228 Łódź, NIP: 9710663921.


A+ A A-

Koncert zespołu Wieża Bajzel i Pongo w Piasecznie

15 marca 2019 roku o godz. 19.00 w ramach cyklu Kontakt, odbędzie się koncert zespołu Pongo oraz Wieża Bajzel. Wstęp wolny. Miejsce: Dom Kultury w Piasecznie, ul. Kościuszki 49. Serdecznie zapraszamy.

Koncert zespołu Wieża Bajzel i Pongo w Piasecznie

Wieża Bajzel to zespół, o którego sile decydują przede wszystkim kobiece ręce, umysły i struny głosowe! To projekt gitarzystek Aleksandry i Katarzyny wsparty siłą rockowych przelotów wokalistki Miruny i elektronicznymi przebiegami z komputerów Krzysztofa. Członkowie bardzo dbają się o równowagę dżingu z dżangiem i starają się, aby energia swobodnie krążyła pomiędzy elektrycznymi gitarami, gardłem Miruny i bitmaszynami Krzysztofa. W ten sposób destylują akustyczne sole trzeźwiące, którymi chcą przebić się do umysłów przepracowanego słuchacza odpadającego po dwunastogodzinnej dniówce. Ich muzyka jest nośnikiem dla opowieści i obserwacji otaczającego nas świata, którymi chcielibyśmy skłonić słuchacza do zadumy i refleksji…

Pongo – polegają na własnych intuicjach muzycznych, które trudno zamknąć w jednej konkretnej nazwie gatunku. Bazą dla większości kompozycji jest współbrzmienie wokalu i klawiszy zawierających zarówno soczyste Bluesująco – jazzujące, jak i elektroniczne motywy, przy których ciężko zwyczajnie usiedzieć. Gdziekolwiek, podążają za nimi bezwarunkowo elektroniczne bongosy, gitara basowa i elektryczna, przeszkadzaje czyli sekcja rytmiczna niesiona na barkach solidnej, energetycznej perkusji.

Cykl KONTAKT - to koncerty amatorskich zespołów muzycznych, tych , które od lat ćwiczą w garażach i tych, które mają już na sowim koncie wydawnictwa płytowe i trasy koncertowe.