AMATOR warsztaty filmowe dla dorosłych w Przystanku Kultura

Od 18 marca 2019 roku o godz. 19.30 odbywać się będą warsztaty filmowe dla dorosłych "Amator". Warsztat kierowane są do początkujących i średnio zaawansowanych filmowców amatorów, którzy nie marzą o czerwonych dywanach w Cannes, chcieliby natomiast lepiej filmować swoje dzieci, rodzinę znajomych, widoki z podróży. Każdy może zapisać się na warsztaty – nie trzeba nic „umieć”! Warto natomiast przynosić ze sobą sprzęt, którym zamierzamy filmować. Może to być oczywiście smartfon, ale jeżeli macie w domu kamerkę, aparat z funkcją filmowania – naładujcie wcześniej baterie i weźcie ze sobą! (Poznanie możliwości sprzętu, którym zamierzacie filmować to absolutna podstawa.) Miejsce: Przystanek Kultura, Pl. Piłsudskiego 9 w Piasecznie. Zapisy www.strefazajec.pl Liczba miejsc ograniczona. Koszt całych warsztatów: 120 złotych. Serdecznie zapraszamy.

AMATOR warsztaty filmowe dla dorosłych w Przystanku Kultura

Terminy Warsztatów: