Szanowni Państwo,
Uprzejmie informujemy, że z dniem 01.07.2019 serwis i usługi dostępne pod adresem powiat-piaseczynski.info mają nowego właściciela i operatora - firmę Aktivo Media Marcin Piotrowicz, ul. Ossendowskiego 7, 93-228 Łódź, NIP: 9710663921.

A+ A A-

Jak rozmawiać z małymi dziećmi o seksie, seksualności i miłości? - Warsztat dla Rodziców w Przystanku Kultura

23 marca 2019 roku  w godz. 10.00-13.00 odbędzie się Warsztat dla Rodziców "Jak rozmawiać z małymi dziećmi o seksie, seksualności i miłości?". Głównym celem tego warsztatu jest uświadomienie rodzicom jak ważne w życiu dziecka są rozmowy z rodzicami na tematy związane z seksualnością oraz przekazanie rodzicom zasad pomocnych w rozmowach z dziećmi na „te tematy”. Miejsce: Przystanek Kultura w Piasecznie, Pl. Piłsudskiego 9. Koszt warsztatu 35 zł./osoba. Serdecznie zapraszamy.

W trakcie warsztatu poruszone będą tematy:
- Jak wykształcić u dzieci zdrowe, pełne szacunku podejście do tematów związanych z miłością i seksualnością?
- Kiedy rozpoczynać rozmowy o seksualności? Czy rozmawiać na „te tematy” z przedszkolakiem?
- Jak rozmawiać? Jak odpowiadać na najtrudniejsze pytania związane z seksem? Jakiego słownictwa używać?
- Co rozbić, żeby ochronić dziecko przed zagrożeniami na tle seksualnym?

Prowadzący: Anna Czuba, certyfikowany Trener Umiejętności Wychowawczych i Realizator Szkoły dla Rodziców i Wychowawców (rekomendowany przez Ośrodek Rozwoju Edukacji). Wiedzę z dziedziny psychologii wychowawczo-rozwojowej i pedagogiki zdobyła na Uniwersytecie Warszawskim (Psychologia w Wychowaniu i Nauczaniu Dziecka), na Akademii Pedagogiki Specjalnej oraz w Laboratorium Psychoedukacji. Obecnie słuchacz studium psychoterapii.