Dzień Strażaka w Piasecznie

11 maja 2019 roku o godz. 12.00 Gmina Piaseczno oraz Zarząd Oddziału Miejsko-Gminnego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych RP w Piasecznie zapraszają na uroczyste obchody Dnia Strażaka Miejsce: parking przy ul. Zgoda.

PROGRAM UROCZYSTOŚCI:
- 12:00 Msza święta za strażaków w kościele św. Anny.
- 13:00 Przygotowanie samochodów i sprzętu do pokazów na parkingu przy ul. Zgoda.
- 13:30 Przywitanie jednostek przez władze samorządowe oraz podziękowania dla strażaków.
- 14:00 Pokazy ratownicze dla dzieci i dorosłych: – Prezentacja samochodów oraz sprzętu ratowniczego. – Strażacki tor przeszkód dla dzieci. – Rozstawienie namiotu pneumatycznego i jego zadymienie dymem teatralnym (symulacja ratownictwa ze strefy zadymionej). – Ścianka wspinaczkowa. – Pokaz ratownictwa medycznego. – Cięcie wraku samochodu. – Profilaktyka przeciwpożarowa: informacje, ulotki. – Zabawy w pianie gaśniczej. – Wożenie dzieci strażackim quadem.
- 18.00 Zakończenie.

Czasowa organizacja ruchu w związku z wydarzeniem: plik (.pdf)