Krótka przerwa - festiwal odpoczynku w Piasecznie

12 maja 2019 roku  w godz. 12.00-17.00 Centrum Kultury w Piasecznie, Biblioteka Miasta i Gminy Piaseczno, Stowarzyszenie C.D.N. zapraszają na Krótką Przerwę, czyli Dzień Odpoczynku. Wydarzenie odbędzie się w Parku Miejskim im. Książąt Mazowieckich, ul. Chyliczkowska. Wstęp wolny. Serdecznie zapraszamy.

Krótka przerwa - festiwal odpoczynku w Piasecznie

Na terenie parku zorganizowana zostanie gra rodzinna „Tajemnice Parku Książąt Mazowieckich”. Podczas gry, poza zadaniami związanymi z dziedzictwem Piaseczna, w parku pojawią się animatorzy w historycznych strojach. Na uliczkach parkowych spotkać będzie można panny ze szkoły Cecylii Plater-Zyberkówny, starostę Franciszka Ryxa, a być może nawet samego króla Augusta III. Postacie przywoływać będą istotne osoby, wydarzenia, miejsca z przeszłości Piaseczna. Gra skierowana będzie do całych rodzin i angażująca starszych i młodszych mieszkańców. Cały Park będzie podzielony na strefy z różnymi formami aktywności dla mieszkańców. Głównie jednak zapraszamy piasecznian do nieco innego sposobu spędzenia czasu wolnego dla całych rodzin. Proponujemy zrobienie sobie KRÓTKIEJ PRZERWY w coraz bardziej pędzącym świecie. Zapraszamy między innymi do „Czytelni”, „ Ryneczka Umiejętności”, Strefy leżakowej, Strefy gier rodzinnych i animacji , Strefy „ Ciało i umysł”.