Menu
A+ A A-

Dzień Dziecka z Kolejką Wąskotorową

1 i 2 czerwca 2019 roku zapraszamy na Dzień Dziecka z Kolejką Wąskotorową. Serdecznie zapraszamy.

Dzień Dziecka z Kolejką Wąskotorową

1 czerwca (sobota) – Dzień Dziecka z Kolejką Wąskotorową
Odjazd pociągu z Piaseczna o godzinie 10.00, powrót ok. godz. 14.00. Przejazd na trasie Piaseczno – Złotokłos – Piaseczno. Podczas pikniku na polanie w Runowie (2,5 h) przygotowujemy ognisko i animacje dla dzieci. Na miejscu udostępniamy piłki i zestawy do badmintona. Zapewniamy (oddzielnie płatne) catering, liczne atrakcje dla dzieci, przejazdy lokomotywą, drezyną ręczną i bryczką konną.

1 czerwca (sobota) – Dzień Dziecka z WLT
Pociąg Warszawskich Linii Turystycznych prowadzony przez Piaseczyńsko-Grójeckie Towarzystwo Kolei Wąskotorowej wraz z Zarządem Transportu Miejskiego. Odjazd pociągu z Piaseczna o godzinie 14.20, powrót ok. godz. 18.00. Dla chętnych dojazd zabytkową linią autobusową “51” (szczegóły na stronie głównej w zakładce WLT). Przejazd kolejką na trasie Piaseczno – Złotokłos – Piaseczno. W trakcie postoju na polanie w Runowie (2,5 h) ognisko. Zapewniamy (oddzielnie płatne) catering, atrakcje dla dzieci, przejazdy lokomotywą i bryczką konną.

2 czerwca (niedziela) – Dzień Dziecka z Kolejką Wąskotorową
Odjazd pociągu z Piaseczna o godzinie 11.00, powrót ok. godz. 14.00. Przejazd na trasie Piaseczno – Tarczyn – Piaseczno. Piknik i ognisko na polanie w Runowie (ok. 2,5 godz.). Zapewniamy (za dodatkową odpłatnością): catering, atrakcje dla dzieci, przejazdy lokomotywą i bryczką konną.

Zakup biletów na stronie: www.bilety.kolejka-piaseczno.pl