Menu

Szanowni Państwo,
Uprzejmie informujemy, że z dniem 01.07.2019 serwis i usługi dostępne pod adresem powiat-piaseczynski.info mają nowego właściciela i operatora - firmę Aktivo Media Marcin Piotrowicz, ul. Ossendowskiego 7, 93-228 Łódź, NIP: 9710663921.


A+ A A-

Voluta, czyli letnie warsztaty rysunkowe w Piasecznie

25 - 29 czerwca 2019 roku  w godz. 10:00 – 12:00 odbędą się WAKACYJNE WARSZTATY Z RYSUNKU dla dzieci, młodzieży i dorosłych (od 11 lat). Przystanek Kultura zaprasza na Voluta, czyli letnie warsztaty rysunkowe. W programie studium martwej natury, praca z modelem i materiałami pomocniczymi, podstawy kompozycji, perspektywy, poznanie technik rysunkowych oraz malarskich. Miejsce: Przystanek Kultura, pl. Piłsudskiego 9. Warsztaty są bezpłatne, ale obowiązują zapisy: www.strefazajec.pl

Voluta, czyli letnie warsztaty rysunkowe w Piasecznie

Cele warsztatów: wspieranie rozwoju osobowości dziecka / rozwijanie zdolności obserwacji / ćwiczenie koncentracji / uwrażliwienie na kolor / poznanie technik rysunkowych i malarskich.

Prowadząca: Anna Malikowska, absolwentka Wydziału Architektury i Urbanistyki Politechniki Warszawskiej. Od 1999 roku związana z malarstwem a od najmłodszych lat z rysunkiem. Ma za sobą wystawy indywidualne i zbiorowe w kraju i za granicą: pierwsza wystawa, Warszawa SARP, “LIGNE ET COULEUR”: Paryż, Catania, West Kilbride. “INTERNAZIONALE DEGLI ARCHITETTI ARTISTI” (Wenecja),“Festival of Architecture 20”(Edynburg). Laureatka „Złotej Palety” - nagrody za twórczą działalność artystyczną, SARP (Warszawa, 2015). Bierze udział w corocznych wystawach Koła Plener w Pawilonie SARP.