Szanowni Państwo,
Uprzejmie informujemy, że z dniem 01.07.2019 serwis i usługi dostępne pod adresem powiat-piaseczynski.info mają nowego właściciela i operatora - firmę Aktivo Media Marcin Piotrowicz, ul. Ossendowskiego 7, 93-228 Łódź, NIP: 9710663921.

Potańcówka na Kisielu 2019, czyli dancing międzypokoleniowy

13 lipca 2019 roku o godz. 17.00 rusza wakacyjny cykl imprez tanecznych pod chmurką pn.: “Potańcówka na Kisielu”, czyli dancing międzypokoleniowy, na który zapraszamy mieszkańców w różnym wieku. Serdecznie zapraszamy.

Potańcówka na Kisielu 2019, czyli dancing międzypokoleniowy

Pierwsza impreza została zorganizowana w zeszłym roku przez Urząd Miasta i Gminy Piaseczno, w odpowiedzi na pomysł Piaseczyńskiej Rady Seniorów. Impreza z muzyką rozrywkową naszych mam i babć, ale również popularnymi utworami współczesnymi cieszyła się takim powodzeniem, że w tym roku na skwerze Kisiela odbędą się aż cztery dancingi z muzyką lat 60, 70, 80 i 90-tych.

W tym roku oprócz muzyki organizator zapewnia napoje oraz słodki poczęstunek.

UWAGA! W godzinach trwania imprez łącznik przed Urzędem, pomiędzy ul. Kościuszki a ul. Sierakowskiego będzie zamknięty dla ruchu kołowego.

Pomysłodawca: Piaseczyńska Rada Seniorów.
Organizator: Urząd Miasta i Gminy Piaseczno.