Szanowni Państwo,
Uprzejmie informujemy, że z dniem 01.07.2019 serwis i usługi dostępne pod adresem powiat-piaseczynski.info mają nowego właściciela i operatora - firmę Aktivo Media Marcin Piotrowicz, ul. Ossendowskiego 7, 93-228 Łódź, NIP: 9710663921.

Bezpłatne warsztaty questowe w Żabieńcu

5 lipca 2019 roku w godzinach 9:00-17:30 Chojnowski Park Krajobrazowy serdecznie zaprasza na bezpłatne warsztaty questowe. Miejsce: siedziba Parku w Żabieńcu.

Bezpłatne warsztaty questowe w Żabieńcu

Questy – wyprawy odkrywców – to edukacyjne gry terenowe – coraz bardziej zyskujące na popularności narzędzie do pracy z dziećmi, młodzieżą, rodzinami czy dorosłymi. Bardzo często wykorzystywane są do promocji lokalnych walorów krajobrazowych, kulturowych, historycznych czy przyrodniczych.

Podczas warsztatów poznamy metodologię tworzenia questów według modelu The Valley Quest, przykłady questów, a także wspólnie stworzymy quest po Chojnowskim Parku Krajobrazowym, zarówno w sali warsztatowej jak i w terenie.

Wszyscy uczestnicy otrzymają zaświadczenia o ukończeniu szkolenia.

Szczególnie zapraszamy edukatorów, nauczycieli, pracowników gmin, osoby zajmujące się turystyką i promocją regionu, a także wszystkich pozostałych zainteresowanych!

Uczestników prosimy o zabranie odzieży i obuwia terenowego oraz środka na komary. Niestety organizator nie zapewnia posiłku obiadowego, przewidujemy możliwość wspólnego zamówienia np. pizzy podczas przerwy lunchowej.

Fundatorem warsztatów jest Gmina Piaseczno, a poprowadzą je doświadczeni trenerzy z Fundacji Mapa Pasji.

Liczba miejsc jest ograniczona, zgłoszenia przyjmujemy pod adresem email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.