Szanowni Państwo,
Uprzejmie informujemy, że z dniem 01.07.2019 serwis i usługi dostępne pod adresem powiat-piaseczynski.info mają nowego właściciela i operatora - firmę Aktivo Media Marcin Piotrowicz, ul. Ossendowskiego 7, 93-228 Łódź, NIP: 9710663921.

A+ A A-

Michał Lorens z Józefosławia jest już w Chinach - trwa zbiórka aby dać mu ostatnią szansę

UWAGA PILNE! Kochani, nasz Michał jest obecnie już w chińskiej klinice pod opieką Profesora, który jako jedyny na świecie podjął się leczenia tego dzielnego chłopaka. Terapia, której będzie poddany Michał jest Jego i naszą ostatnią szansą. Jeszcze na początku czerwca cieszyliśmy się z zebrania całości potrzebnej sumy. Obecnie już wiemy, że koszt leczenia wzrósł do prawie 492 tyś. Dzięki Wam dysponujemy obecnie 2/3 tej sumy. Nigdy nie zawiedliśmy Michała - nie zostawiajmy Go również w tej dramatycznej wojnie o życie. Zdamy ten egzamin z empatii i człowieczeństwa - pomóżmy. Liczy się czas i każda wpłacona złotówka. Błagam udostępniajmy gdzie się tylko da, wpłacajmy kto ile może, bo brakuje nam prawie 113 000 zł.

WPŁACAMY PRZEZ STRONĘ: www.siepomaga.pl/michal-lorens