Szanowni Państwo,
Uprzejmie informujemy, że z dniem 01.07.2019 serwis i usługi dostępne pod adresem powiat-piaseczynski.info mają nowego właściciela i operatora - firmę Aktivo Media Marcin Piotrowicz, ul. Ossendowskiego 7, 93-228 Łódź, NIP: 9710663921.

Beafane – Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie

6 lipca 2019 roku o godz. 19.30 odbędzie się koncert zespołu Beafane, który wystąpi w ramach cyklu Muzyka na Skwerze - cykl letnich koncertów plenerowych na skwerze Kisiela. Każdy koncert to zupełnie odrębna podróż w świecie muzyki. Różne gatunki, ciekawe brzmienia, czasem eksperymenty muzyczne. Wstęp wolny. Miejsce: skwer Kisiela, Piaseczno. Serdecznie zapraszamy.

Beafane – Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie

Befane to cztery znakomicie wykształcone i doświadczone instrumentalistki, poruszające się z równą swobodą i wdziękiem w repertuarze rozrywkowym i klasycznym. Dziewczyny mają na koncie koncerty w Polsce i za granicą, udział w przedsięwzięciach artystycznych o masowym zasięgu (wybory Miss Polonia), a także w niszowych, acz bardzo wymagających (np. współpraca z Teatrem Chorea, nagranie płyty LULABAJKI z Natalią Przybysz czy współpraca z zespołem L.Stadt). BEFANE czuje się dobrze na wielkich scenach i w kameralnych przestrzeniach. To absolutne profesjonalistki i wspaniałe artystki.

Beafane – Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie_1