Szanowni Państwo,
Uprzejmie informujemy, że z dniem 01.07.2019 serwis i usługi dostępne pod adresem powiat-piaseczynski.info mają nowego właściciela i operatora - firmę Aktivo Media Marcin Piotrowicz, ul. Ossendowskiego 7, 93-228 Łódź, NIP: 9710663921.

Bajkowy Zakątek - Teatr Małe Mi Piaseczno

10 lipca 2019 roku o godz. 19.00 w ramach Bajkowego Zakątka wystąpi Teatr MAŁE MI ze spektaklem: „Fintikluszki folkowe okruszki”. Wstęp wolny. Miejsce: Zakątek Kultury przy ul. Kościuszki (skwer pomiędzy Urzędem Miasta i Gminy a Przystankiem Kultura).

Bajkowy Zakątek - Teatr Małe Mi Piaseczno

FINTIKLUSZKI w języku mieszkańców krainy Dawno Dawno Temu to po prostu DROBIAZGI. Zabawne, wzruszające bajki, ludowe gadki i przyśpiewki, zebrane w Muzycznym Kramie z Opowieściami, wskrzeszają świat Wielkoludów i Domowych Skrzatów. Historie wydobyte z kufra pamięci przekazane przy pomocy różnorodnych form teatru lalek, tradycyjnych zabawek, instrumentów muzycznych, pieśni porywająco zaaranżowanych przez Karolinę Cichą. Zapraszamy do krainy Dawno Dawno Temu!