Szanowni Państwo,
Uprzejmie informujemy, że z dniem 01.07.2019 serwis i usługi dostępne pod adresem powiat-piaseczynski.info mają nowego właściciela i operatora - firmę Aktivo Media Marcin Piotrowicz, ul. Ossendowskiego 7, 93-228 Łódź, NIP: 9710663921.

Inauguracja jadłodzielni w Piasecznie

9 lipca 2019 roku o godz. 14.00 zapraszamy na otwarcie piaseczyńskiej jadłodzielni, która zrealizowana została w ramach Budżetu Obywatelskiego. Punktem foodsharingu, zlokalizowanym przy ul. Warszawskiej 1, zarządza Miejsko Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej, który zadba o bezpieczne i higieniczne warunki przechowywania produktów. Lokal dostępny będzie dla mieszkańców codziennie w godzinach od 7.30 do 18.30. Pomieszczenie jest zamykane i ogrzewane, dzięki czemu służyć będzie lokalnej społeczności przez cały rok.

Inauguracja jadłodzielni w Piasecznie

Idea jadłodzielni polega na nieodpłatnej wymianie żywności pomiędzy użytkownikami. Dzięki temu jedzenie nie marnuje się. Każdy może przynieść niewykorzystane przez siebie, zdatne do użytku produkty i umieścić je w ogólnodostępnej, dużej lodówce. Dzięki temu inni będą mogli skorzystać z jedzenia zapobiegając jego zmarnowaniu.