Szanowni Państwo,
Uprzejmie informujemy, że z dniem 01.07.2019 serwis i usługi dostępne pod adresem powiat-piaseczynski.info mają nowego właściciela i operatora - firmę Aktivo Media Marcin Piotrowicz, ul. Ossendowskiego 7, 93-228 Łódź, NIP: 9710663921.

Spacerkiem po CEM w Piasecznie

10 lipca 2019 roku  w trzech turach o godzinie 17.00, 18.00 i 19.00 zapraszamy na zwiedzanie nowego obiektu Centrum Edukacyjno-Multimedialnego w Piasecznie. Wejście od ulicy Jana Pawła II 55. Spacer, podczas którego obejrzeć będzie można zarówno z zewnątrz jak i wewnątrz najnowocześniejszy w gminie obiekt użyteczności publicznej, poprowadzą osobiście Burmistrz Daniel Putkiewicz, I Zastępca Burmistrza Hanna Kułakowska-Michalak oraz Dyrektor Szkoły Wioletta Grochowicz. Zwiedzanie, podczas którego można będzie również zadawać pytania.

Spacerkiem po CEM w Piasecznie

Kolejne spacery odbędą się w sierpniu, przed rozpoczęciem roku szkolnego.