Menu

Szanowni Państwo,
Uprzejmie informujemy, że z dniem 01.07.2019 serwis i usługi dostępne pod adresem powiat-piaseczynski.info mają nowego właściciela i operatora - firmę Aktivo Media Marcin Piotrowicz, ul. Ossendowskiego 7, 93-228 Łódź, NIP: 9710663921.


A+ A A-

Jazzkabaret Trąba na pniu - wieczór Latino w Szarej Eminencji

Restauracja Szara Eminencja w Piasecznie zaprasza na wieczór Latino - Jazzkabaret Trąba na pniu, który odbędzie się 26 czerwca 2014 roku o godz. 19.00 Bilety w cenie 40 zł do kupienia w Restauracji Szara Eminencja. Największe przeboje ojców Bossanovy: Antonio Carlosa Jobima, Viniciusa de Moraesa, Garota de Ipanema, Corcovado, Insensity i wiele innych, z polskimi tekstami własnego autorstwa,i w oryginale, Baden Powell, tanga Piazzoli i kilka tematów ze słynnego filmu „Buenavista Social Club” - oto zawartość wieczoru.

Jazzkabaret Trąba na pniu - wieczór Latino w Szarej Eminencji

Piękne znane melodie, taneczne rytmy, finezja i brawura, żar i dystans, cała gama latynoskich rytmów, a także literacki żart, nie tylko limeryczny - oto, na co może liczyć widz. Wieczór przygotował z przyjaciółmi muzykujący aktor Aleksander Trąbczyński, odpowiedzialny za tekstowe „polonica”, a także śpiew, gitarę i prowadzenie. Solistką zespołu jest Małgorzata Markiewicz, która uwodzi wspaniałym głosem, grą na flecie, urodą i wdziękiem. O jej scenicznych dokonaniach i sukcesach dowiecie się na stronie www.malgosia-markiewicz.com Wśród wykonawców wybitny kompozytor i saksofonista Michał Kulenty, a także pianistka Agnieszka Derlak i Tymon Trąbczyński na kontrabasie, laureaci ostatniego Jazz Juniors.