Szanowni Państwo,
Uprzejmie informujemy, że z dniem 01.07.2019 serwis i usługi dostępne pod adresem powiat-piaseczynski.info mają nowego właściciela i operatora - firmę Aktivo Media Marcin Piotrowicz, ul. Ossendowskiego 7, 93-228 Łódź, NIP: 9710663921.

Lato w Mieście z Ciuchcią

Zabytkowa Piaseczyńska Kolej Wąskotorowa zaprasza wszystkie dzieci wraz z rodzicami na Lato w Mieście z Ciuchcią. Pociąg wyruszać będzie w każdy piątek lipca i sierpnia o godzinie 10:00 ze stacji Piaseczno Miasto Wąskotorowe przy ul. Sienkiewicza 14. - Zaczynamy już od 4 lipca – informuje Marta Osińska. - Proponujemy ciekawą formę spędzenia wolnego czasu w plenerze - zagospodarowane siedlisko turystyczne w Runowie - dodaje.

Lato w Mieście z Ciuchcią

W programie:
- przejazd kolejką wąskotorową
- piknik w Runowie (ognisko)
- spacer po lesie Szukanie Huby
- gry i zabawy dla dzieci

Rezerwacja pod nr. tel: 22 756-76-38, +48 607 155 188 e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. strona internetowa: www.kolejka-piaseczno.pl