Menu

Szanowni Państwo,
Uprzejmie informujemy, że z dniem 01.07.2019 serwis i usługi dostępne pod adresem powiat-piaseczynski.info mają nowego właściciela i operatora - firmę Aktivo Media Marcin Piotrowicz, ul. Ossendowskiego 7, 93-228 Łódź, NIP: 9710663921.


A+ A A-

Otwarcie Klubu Mono w Piasecznie

7 listopada 2014 roku o godz. 20.00 odbędzie się uroczyste otwarcie Klubu Mono w Piasecznie. Miejsce: ul. Jana Pawła II 45 w Piasecznie (2 piętro nad DaGrasso). Barmani pokażą wam na czym polega prawdziwe barmaństwo. Oryginalne koktajle, których nie znajdziecie nigdzie indziej, przygotowane na markowych alkoholach, bittersach i świeżo wyciskanych sokach. Na barze pojawi się m.in. Kamikadze na metry w czterech smakach: klasyczne niebieskie, czyli pomarańcza, truskawka, melon, liczi lub cały metr we wszystkich smakach. Do każdych czterech shotów kieliszek Bols Platinium na wzmocnienie.

Otwarcie Klubu Mono w Piasecznie

Przy otwarciu klubu usłyszycie mistrzowsko zremiksowane kawałki DJ Yaro & DJ Andy. Wyciągną was na parkiet zanim się zorientujecie. Będzie disco, będzie house, będzie rnb. Zagrają energicznie i tanecznie, nie będziecie chcieli schodzić z naszego MonoParkietu. Wstęp wolny! Zapraszamy serdecznie na MonOtwarcie w Klubie Mono http://klubmono.pl