Szanowni Państwo,
Uprzejmie informujemy, że z dniem 01.07.2019 serwis i usługi dostępne pod adresem powiat-piaseczynski.info mają nowego właściciela i operatora - firmę Aktivo Media Marcin Piotrowicz, ul. Ossendowskiego 7, 93-228 Łódź, NIP: 9710663921.

Kiermasz Bożonarodzeniowy w Smacznej Chacie Impresja Rękodzieło

Impresja Rękodzieło wraz z Karczmą Smaczna Chata mają zaszczyt zaprosić na bożonarodzeniowy kiermasz świąteczny. W czasie kiermaszu będą mogli państwo nabyć wspaniałe unikatowe oraz ręcznie wykonane dekoracje i ozdoby świąteczne, hafty i koronki, rzeźby, wyroby rzemieślnicze z drewna i ceramiki, zabawki, obrazki malowane na szkle, świece i figurki z wosku i wiele, wiele innych cudności. Po udanych zakupach na kiermaszu zapraszamy serdecznie do nowo otwartej Smacznej Chaty na pyszne dania kuchni staropolskiej regionalnej oraz rozgrzewające napitki. Zapraszamy serdecznie! Kiermasz odbędzie się w dniu 13 grudnia 2014 roku w godz. 10:00 – 16:00. Miejsce: Impresja Rękodzieło oraz Smaczna Chata ul. Kruczkowskiego 8 A Piaseczno.

Kiermasz Bożonarodzeniowy w Smacznej Chacie Impresja Rękodzieło