Menu

Szanowni Państwo,
Uprzejmie informujemy, że z dniem 01.07.2019 serwis i usługi dostępne pod adresem powiat-piaseczynski.info mają nowego właściciela i operatora - firmę Aktivo Media Marcin Piotrowicz, ul. Ossendowskiego 7, 93-228 Łódź, NIP: 9710663921.


A+ A A-

Stand-up comedy: Tomek Kołecki i Bartosz Zalewski na żywo w Szarej Eminencji w Piasecznie

Stand-up wraca do Szarej Eminencji. 24 marca 2015 roku o godz. 20.00 wystąpią specjalnie dla Was: Tomek Kołecki i Bartosz Zalewski. Miejsce: Szara Eminencja Piaseczno, ul. Sienkiewicza 11. Bilety: 10 zł przedsprzedaż / 15 zł w dniu występu. UWAGA! Podczas występu kuchnia wstrzyma pracę. Zapraszamy!

Stand-up comedy: Tomek Kołecki i Bartosz Zalewski na żywo w Szarej Eminencji

Tomek Kołecki - Najmłodszy komik w Polsce. Ma 17 lat a stand-upem zajmuje się od dwóch. Na jego występach dobrze bawią się młodzi i starzy. Jedni mogą odnieść jego żarty i przemyślenia do swojego życia inni przypomnieć sobie czasy młodości. Brał udział w festiwalu "ludzik" oraz w pierwszej edycji "polskiej ligi stand-upu". Mieszkaniec Józefosławia.

Bartosz Zalewski - znany też jako Zartosz Balewski. Nieszablonowy komik. Można o nim powiedzieć wszystko i nic. Większość mówi nic, ale kiedyś coś powie. Stand-up comedy traktuje jako tańszą alternatywę dla terapii, dlatego szykujcie się na występ pełen wywlekania wątpliwości toczących dusze XXI-wiecznego młodego mężczyzny, opatrzoną absolutnie bezwstydnymi elementami z życia własnego i cudzego. Celem pośrednim jest wywołanie podobnego rozedrgania, a ostatecznym - szczery śmiech z własnej ułomności.