Menu
A+ A A-

Konurs Europa to my - zrób zdjęcie, wygraj podróż i koncert

Chcesz wygrać podróż marzeń, nowoczesnego laptopa, a dla swojej miejscowości ogólnopolską kampanię reklamową i megakoncert gwiazd? Nic prostszego! Zrób kilka zdjęć projektom dofinansowanym z funduszy europejskich, a następnie do 3 lipca prześlij je wraz z formularzem zgłoszeniowym do organizatora konkursu "Europa to my".

Europa to my - zrób zdjęcie, wygraj podróż i koncert

Organizatorem konkursu "Europa to my" jest grupa Eurozet, nadawca takich stacji jak m.in. Radio Zet, Radio Zet Gold, Antyradio czy Radio Plus, a partnerami - Ministerstwo Infrastruktury i Rozwoju oraz Program Pierwszy Telewizji Polskiej.

Aby wziąć udział w zabawie wystarczy rozejrzeć się po swojej okolicy, wybrać projekt dofinansowany z Unii Europejskiej w latach 2007-2013 i zrobić mu kilka zdjęć, dodać opis, a następnie całość wysłać przez stronę www.europatomy.eu. Zgłoszenia będą przyjmowane w dwóch etapach - do 22 czerwca i do 3 lipca 2015 roku.Konkurs skierowany jest do osób pełnoletnich - w przypadku nieletnich konieczne jest pisemne oświadczenie rodzica lub opiekuna prawnego. Zgłoszenia nie mogą być nadsyłane bezpośrednio przez beneficjentów. 6 lipca kapituła konkursu wyłoni 20 finalistów. Od 6 do 24 lipca będzie trwało głosowanie internetowe. Zwycięzcę poznamy 27 lipca. Dodatkowo w lipcu wszystkich dwudziestu finalistów odwiedzi ekipa telewizyjna, która przygotuje audycję o miejscowości. Efekty jej pracy zobaczymy w TVP1.

Warto wziąć udział w zabawie, bo czekają naprawdę atrakcyjne nagrody. Są to m.in.: voucher o wartości 20 tys. zł na wspaniałą podróż w dowolnie wybrany przez siebie zakątek Europy. W miejscowości, która zwycięży w internetowym głosowaniu zorganizowany zostanie Ogólnopolski Dzień Funduszy Europejskich. Jego główną atrakcją będzie megakoncert z udziałem m.in. Edyty Górniak, zespołu Afromental, Margaret, Moniki Kuszyńskiej, Donatana i Cleo oraz Formacji Nieżywych Schabuff. Całość na żywo pokaże telewizyjna "jedynka". Dodatkowo zwycięska miejscowość otrzyma 5 hot-spotów z darmowym rocznym wi-fi dla mieszkańców, a finałowa dwudziestka uczestników po nowoczesnym laptopie. Pokaż, jak zmieniła się Twoja okolica dzięki Funduszom Europejskim i wygraj wspaniałe nagrody! Szczegóły na stronie internetowej: www.europatomy.eu