Menu

Szanowni Państwo,
Uprzejmie informujemy, że z dniem 01.07.2019 serwis i usługi dostępne pod adresem powiat-piaseczynski.info mają nowego właściciela i operatora - firmę Aktivo Media Marcin Piotrowicz, ul. Ossendowskiego 7, 93-228 Łódź, NIP: 9710663921.


A+ A A-

Wieczór Czeski w Karczmie Smaczna Chata w Piasecznie

Fundacja Strefa Kultury, Karczma Smaczna Chata oraz Krajowe Porozumienie Mieszkańców mają zaszczyt zaprosić na Wieczór Czeski, który odbędzie się 8 sierpnia 2015 r. Podczas tego wieczoru będziemy zbierać fundusze dla dzieciaków na wyprawki szkolne w ramach akcji Równy Start! Zapraszamy na kolejne wydarzenie z cyklu Smaczna Chata wokół świata.

Wieczór Czeski w Karczmie Smaczna Chata w Piasecznie

Tym razem zabierzemy Was w podróż do kraju płynącego piwem, rozbrzmiewającego śpiewną mową oraz oczywiście opartego na "knedliczkowych nogach", czyli do Czech. Jak zwykle przygotujemy dla Was specjalne czeskie menu, drinki, będziecie mogli się pobawić przy czeskich największych przebojach i co najważniejsze będziecie mogli pomóc dzieciakom wspomagając inicjatywę Równy Start która zbiera fundusze na wyprawki szkolne dla ubogich rodzin. Zapraszamy serdecznie i do zobaczenia.

Karczma Smaczna Chata Ul. Kruczkowskego 8 A, Piaseczno Rezerwacje tel.: 690656595