Szanowni Państwo,
Uprzejmie informujemy, że z dniem 01.07.2019 serwis i usługi dostępne pod adresem powiat-piaseczynski.info mają nowego właściciela i operatora - firmę Aktivo Media Marcin Piotrowicz, ul. Ossendowskiego 7, 93-228 Łódź, NIP: 9710663921.

A+ A A-

KOCHANE SMYKI Targi Rodzinne dla przyszłych i obecnych rodziców w GOSiR Piaseczno

6 września 2015 roku w godzinach 10:00 - 17:00 odbędą się Targi Rodzinne w Piasecznie pn.: KOCHANE SMYKI, które są skierowane do przyszłych i obecnych rodziców. Miejsce: Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji Gen. Wł. Sikorskiego 20 w Piasecznie. Wstęp wolny! Targi Kochane Smyki to dzień pełen atrakcji dla całej rodziny. Idealna okazja do zdobycia wiedzy o produktach, ofertach i najnowszych propozycjach Wystawców, wzięcia udziału w warsztatach, skorzystania z porad specjalistów oraz możliwość wygrania wielu cennych nagród.

STREFA ZABAW DLA DZIECI
- Akademia Pawła Zawitkowskiego a w niej: konsultacje indywidualne, warsztaty dla rodziców i dzieci, sprzedaż książek i materiałów edukacyjnych, zabawy
- Zajęcia z robotyki i budowanie z klocków LEGO
- Warsztaty naukowe
- Animacje taneczne dla dzieci
- Malowanie buziek
- Kącik artystyczny

STREFA SPORTOWA
- Zabawy i konkurencje sportowe
- Pomiar tkanki tłuszczowej
- Doradztwo żywieniowe

WYKŁADY, WARSZTATY I PREZENTACJE NA SCENIE
- Rozwój przez zabawę
- Pierwsza pomoc u niemowląt i dzieci
- Świadomość ciała i profilaktyka zdrowia
- Jedzenie ma znaczenie
- Otwarte lekcje tańca dla dzieci i dla rodziców
- Występy młodej, utalentowanej wokalistki Artemis.

PONADTO
- loterie z nagrodami
- rodzinne sesje zdjęciowe
- makijaże
- wiele innych!

Zachęcamy do bycia z nami już od samego początku Targów, ponieważ 500 pierwszych osób otrzyma od nas torbę z prezentami od Wystawców i Partnerów! Targi Kochane Smyki odwiedzi Jack Sparrow! Ty też musisz tam być! Przyjdź, zobacz, posłuchaj, dotknij, poczuj i posmakuj. Zapraszamy do wspólnego rodzinnego spędzenia czasu! Do zobaczenia na Targach!