Szanowni Państwo,
Uprzejmie informujemy, że z dniem 01.07.2019 serwis i usługi dostępne pod adresem powiat-piaseczynski.info mają nowego właściciela i operatora - firmę Aktivo Media Marcin Piotrowicz, ul. Ossendowskiego 7, 93-228 Łódź, NIP: 9710663921.

Rafał Pacześ i Michał Leja - Stand-up w Szarej Eminencji Piaseczno

20 stycznia 2016 roku o godzinie 20:00 (wstęp od 19:15) zapraszamy na Stand-up w Szarej Eminencji Piaseczno. Wystąpią dwaj laureaci Antrakt Stand-up festiwal, czyli największego festiwalu stand-upowego w Polsce tj.: Rafał Pacześ i Michał Leja. Spotkanie poprowadzi Tomek Kołecki - najmłodszy komik w Polsce, mieszkaniec Józefosławia. Miejsce: Szara Eminencja x Piaseczno, ul. Sienkiewicza 11, Piaseczno tel. 885 05 04 05. Bilety: 15/20 zł do kupienia w barze Szarej Eminencji Piaseczno. Do zobaczenia! Podczas występu kuchnia wstrzyma pracę / tego dnia nie będą obowiązywały rezerwacje.

RAFAŁ PACZEŚ I MICHAŁ LEJA - STAND-UP W SZAREJ EMINENCJI PIASECZNO

Rafał Pacześ - wybitny znawca tematu i wielokrotnie nagradzana postać polskiej sceny stand-upowej. Z pochodzenia Łodzianin. Brał udział w programach telewizyjnych takich jak "Tylko dla dorosłych" i " Kuba Wojewódzki". Zwycięzca 2 edycji Antrakt Stand-up Festiwal. Gróby wiór, Al Paczos, Tatuś, to tylko niektóre z jego ksyw.

Michał Leja - członek krakowskiego Comedy Lab. Szuka inspiracji w meandrach tego świata. Gdy już coś znajdzie przesiewa to przez sito swojej spaczonej wyobraźni, by wyrzucić wszystko na scenie i rozbawić publiczność. Gdy się śmieje wygląda jak 7 letnia Chinka. Koledzy wołają na niego „ej”. Wygrał Stand-up Fest w Szczecinie oraz zajął 3 miejsce na 2 edycji Antrakt Stand-up Festiwal.