Menu

Szanowni Państwo,
Uprzejmie informujemy, że z dniem 01.07.2019 serwis i usługi dostępne pod adresem powiat-piaseczynski.info mają nowego właściciela i operatora - firmę Aktivo Media Marcin Piotrowicz, ul. Ossendowskiego 7, 93-228 Łódź, NIP: 9710663921.


A+ A A-

Darek Gadowski i Jacek Stramik - stand-up powraca do 8 Ball Clubu

10 marca 2016 roku o godzinie 19:00 stand-up powraca do 8 Ball Clubu. Tym razem na scenie dwóch zdolnych komików: Jacek Stramik i Darek Gadowski! Miejsce: 8 Ball Club Jana Pawła II 10, Piaseczno. Wydarzenie https://www.facebook.com/events/760020840799513/

DAREK GADOWSKI I JACEK STRAMIK - STAND-UP POWRACA DO 8 BALL CLUBU

Zaczynali trzy lata temu na gdańskich otwartych mikrofonach organizowanych przez Kacpra Rucińskiego i Abelarda Gizę. Od tego czasu wiele się zmieniło. Teraz rozbijają się po Polsce z wyżej wymienionymi. Występowali w "Tylko Dla Dorosłych" i u Kuby Wojewódzkiego. Oswajają trudne tematy mówiąc o nich w sposób zabawny.

Dariusz Gadowski - Człowiek o wielu zainteresowaniach i nikłej wytrwałości. Obserwator ludzi i życia. Wie co i jak trzeba zrobić, ale uwielbia robić inaczej tylko po to, żeby sprawdzić co ciekawego się wydarzy. Krytyk tradycji i obyczajów. Unika ludzi bez poczucia humoru. Współzałożyciel Stand-up Koszalin.

Jacek Stramik – nie uznaje tematów tabu, żartuje dosłownie ze wszystkiego, w tym z siebie. Cechuje go silna dbałość o językową stronę występów. Nie stroni od angażowania publiczności w działania sceniczne, co udaje mu się dzięki charakterystycznej osobowości i nieco ekscentrycznemu podejściu do życia i ludzi.