Szanowni Państwo,
Uprzejmie informujemy, że z dniem 01.07.2019 serwis i usługi dostępne pod adresem powiat-piaseczynski.info mają nowego właściciela i operatora - firmę Aktivo Media Marcin Piotrowicz, ul. Ossendowskiego 7, 93-228 Łódź, NIP: 9710663921.

Zamknięcie wiaduktu przy Al. Kalin

Od 4 kwietnia 2016 roku od godz. 13.00 zostanie zamknięty wiadukt przy Al, Kalin i zacznie obowiązywać tymczasowa organizacja ruchu na czas wyburzenia i budowy nowego wiaduktu.

ZAMKNIĘCIE WIADUKTU PRZY AL. KALIN

Trakcja PRKiI S.A- generalny wykonawca modernizacji linii kolejowej nr 8 na odcinku Warszawa Okęcie – Czachówek Południowy w piątek 1 kwietnia uzyskał wszystkie niezbędne pozwolenia. Prace rozbiórkowe rozpoczną się już w poniedziałek 4 kwietnia. Cała konstrukcja zostanie rozebrana a w jej miejsce wybudowany zostanie zupełnie nowy obiekt który umożliwi modernizację remontowanej linii kolejowej. Prace potrwają ok 6 miesięcy, ich zakończenie planowane jest we wrześniu br.

- Zdajemy sobie sprawę jak dużą niedogodnością będzie ta inwestycja dla okolicznych mieszkańców, dlatego na bieżąco będziemy informować o terminach i zakresie utrudnień w związku z modernizacją linii kolejowej Warszawa-Radom – informuje Łukasz Wyleziński, kierownik Biura Promocji i Informacji Gminy Piaseczno.