Szanowni Państwo,
Uprzejmie informujemy, że z dniem 01.07.2019 serwis i usługi dostępne pod adresem powiat-piaseczynski.info mają nowego właściciela i operatora - firmę Aktivo Media Marcin Piotrowicz, ul. Ossendowskiego 7, 93-228 Łódź, NIP: 9710663921.

Wielkie otwarcie KFC Piaseczno

Już w niedzielę 15 maja 2016 roku, odbędzie się "Impreza sąsiedzka" w KFC w Piasecznie. W programie moc atrakcji dla dzieci i dorosłych, a także koncert akustyczny znanej piosenkarki Eweliny Lisowskiej. Dla pierwszych 100 gości, którzy pojawią się w restauracji o godz. 14.00 w niedzielę, kubełki KFC za "złotówkę".

KFC PIASECZNO

Impreza odbędzie się w godz. 14.00-18.00 w KFC przy ul. Okulickiego 5A w Piasecznie. KFC zaplanowało dla mieszkańców wiele atrakcji, a wśród nich warsztaty z robotyki dla dzieci i dorosłych, symulatory, gry komputerowe, zdalnie sterowane auta, ściankę wspinaczkową, malowanie twarzy, fotobudkę, gifbudkę, naukę chodzenia na szczudłach, naukę tańca.

Podczas imprezy będą odbywać się quizy i zabawy, w których będzie można wygrać kupony na posiłek w KFC.

Na scenie wystąpią lokalne zespoły muzyczne oraz gwiazda - znana piosenkarka Ewelina Lisowska (z koncertem akustycznym o godz. 17.00). Pół godziny później foto-dron wykona wspólne zdjęcie mieszkańców. Gośćmi specjalnymi będą znani i lubiani sąsiedzi - m.in. aktorka Małgorzata Ostrowska-Królikowska.

KFC W PIASECZNIE

KFC w Piasecznie ma 300 m2 powierzchni. Na gości czekają 102 miejsca wewnątrz budynku i 40 w ogródku, a także parking na 29 samochodów. W restauracji jest dostępny format Drive Thru, umożliwiający zamówienie posiłku z samochodu. W budowie restauracji brały udział firmy z Piaseczna i okolic. W KFC Piaseczno pracuje 60 osób z regionu.

KFC to światowa sieć restauracji serwująca dania z kurczaka, światowy pionier restauracji szybkiej obsługi. Od ponad 80 lat, czyli od czasu otwarcia w 1930 r. pierwszej restauracji KFC w Stanach Zjednoczonych, smak kurczaków KFC pozostaje niepowtarzalny dzięki unikalnej, oryginalnej recepturze Colonela Sandersa. Dania w restauracjach KFC przygotowywane są ze świeżego, całego mięsa kurczaka. To restauracje dla tych, którzy cenią sobie wysoką jakość produktu i obsługi, w dobrej cenie. Codziennie około 12 milionów klientów obsługiwanych jest w ponad 18 000 restauracji sieci w ponad 100 krajach na całym świecie. W Polsce marka KFC należy do holdingu AmRest, który zarządza obecnie siecią ponad 200 restauracji KFC.

Grzegorz Szymański - Biuro Prasowe KFC Weber Shandwick