Szanowni Państwo,
Uprzejmie informujemy, że z dniem 01.07.2019 serwis i usługi dostępne pod adresem powiat-piaseczynski.info mają nowego właściciela i operatora - firmę Aktivo Media Marcin Piotrowicz, ul. Ossendowskiego 7, 93-228 Łódź, NIP: 9710663921.

Zdrowa mama, zdrowe dziecko warsztaty żywieniowe Józefosław

18 maja 2016 roku o godzinie 18.00 Biblioteka w Józefosławiu rozpoczyna cykl warsztatów dla rodziców, przyszłych rodziców i opiekunów małych dzieci w ramach projektu: „Zdrowa mama, zdrowe dziecko”. Uczestnicy warsztatów dowiedzą się, że dobre nawyki żywieniowe dziecka kształtują się już podczas ciąży i w pierwszych latach życia. Zajęcia odbywają się w ramach konkursu grantowego edukacyjnego programu 1000 pierwszych dni dla zdrowia.

Zdrowa mama, zdrowe dziecko warsztaty żywieniowe w Józefosławiu

Biblioteka w Józefosławiu, Filia Biblioteki Publicznej Miasta i Gminy Piaseczno serdecznie zaprasza na warsztaty kobiety w ciąży, kobiety karmiące piersią, rodziców dzieci do 1. roku życia, przyszłych rodziców, dziadków i opiekunów, a także pracowników placówek opiekuńczo-wychowawczych oraz wszystkich zainteresowanych tematyką.

Podczas pierwszego warsztatu edukator żywieniowy programu „Zdrowo jemy, zdrowo rośniemy” Dorota Szostak zapozna uczestników z najnowszymi zaleceniami dotyczącymi prawidłowego odżywiania. Opowie, jak odżywiać się podczas ciąży, które składniki są szczególnie istotne, a jakich produktów lepiej unikać. Dieta mamy ma ogromny wpływ na zdrowie dziecka już od momentu poczęcia, ponieważ 1000 pierwszych dni (okres ciąży i pierwsze lata życia dziecka) to czas, kiedy można programować metabolizm poprzez odpowiednie żywienie.

Zapisy na warsztaty drogą mailową pod adresem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefonicznie na numer (22) 390-58-87. Liczba miejsc ograniczona. Zapraszamy rodziców i opiekunów z dziećmi. Zapewniamy opiekę w formie zajęć edukacyjnych. Warsztaty odbywają się w Bibliotece w Józefosławiu, ul. Urocza 14, II piętro, wejście od ul. Cyraneczki (obok Technicoloru).

Warsztaty realizowane są w ramach konkursu grantowego edukacyjnego programu „1000 pierwszych dni dla zdrowia”, poświęconego edukacji żywieniowej kobiet w ciąży, kobiet karmiących piersią oraz rodziców dzieci w pierwszym roku życia. Szczegółowe informacje na temat kształtowania prawidłowych nawyków żywieniowych kobiet w ciąży, mam karmiących piersią oraz dzieci do 1. roku życia znaleźć można na: www.1000dni.pl