Menu

Szanowni Państwo,
Uprzejmie informujemy, że z dniem 01.07.2019 serwis i usługi dostępne pod adresem powiat-piaseczynski.info mają nowego właściciela i operatora - firmę Aktivo Media Marcin Piotrowicz, ul. Ossendowskiego 7, 93-228 Łódź, NIP: 9710663921.


A+ A A-

Abelard Giza: Proteus Vulgaris - Szara Eminencja Stand-upu Piaseczno

Na zakończenie drugiego sezonu stand-upowego w Szarej Eminencji Piaseczno wystąpi jeden z najbardziej rozpoznawalnych polskich stand-uperów - Abelard Giza. Jest to pożegnalna trasa jego programu "Proteus Vulgaris", którego opisywać nie trzeba, po prostu przyjdźcie to zobaczyć. Jako support zagra Adam Van Bendler - trójmiejski komik oraz producent ambitnych i przezabawnych klipów na YouTube. Całość jak zawsze poprowadzi Tomek Kołecki Stand-up - najmłodszy komik w Polsce, mieszkaniec Józefosławia. Zapraszamy na wieczór stand-upu.

ABELARD GIZA: PROTEUS VULGARIS - SZARA EMINENCJA STAND-UPU PIASECZNO

Spotkanie odbędzie się w piątek 17 czerwca 2016 r. o godz. 19.30. (wstęp od 19:15). Miejsce: Szara Eminencja Piaseczno ul. Sienkiewicza 11 w Piasecznie tel. 885 05 04 05 www.szaraeminencja.com Bilety: 40 zł do kupienia w barze @Szara Eminencja x Piaseczno. Dodatkowa informacja od organizatorów: podczas występu kuchnia wstrzyma pracę / tego dnia nie będą obowiązywały rezerwacje konkretnych miejsc.