Menu

Szanowni Państwo,
Uprzejmie informujemy, że z dniem 01.07.2019 serwis i usługi dostępne pod adresem powiat-piaseczynski.info mają nowego właściciela i operatora - firmę Aktivo Media Marcin Piotrowicz, ul. Ossendowskiego 7, 93-228 Łódź, NIP: 9710663921.


A+ A A-

Piknik na Powitanie Lata Bogatki

18 czerwca 2016 roku Klub Kultury w Bogatkach zaprasza na Piknik Powitanie Lata. W programie: animacje dla dzieci, przedstawienie dla dzieci, iluzja na wesoło, zawody sportowe, ceramika, DJ, zabawa taneczna. Miejsce pikniku ul. Królewska, Bogatki (boisko). Zapraszamy!

Piknik na Powitanie Lata Bogatki

W ramach pikniku w Bogatkach odbędzie się turniej piłki plażowej, pokazy strażackie i bajka dla dzieci pt. "Szewczyk Dratewka". Na turniej piłki plażowej, zaplanowany w godz. 9.00-14.00, obowiązują zapisy u pana Tomasza Trębickiego pod nr. tel. 609-213-011. Od godz. 14.00 zapraszamy na pokazy strażackie OSP Bogatki, bajkę dla dzieci "Szewczyk Dratewka", animacje i dmuchańce dla dzieci. Nie zabraknie przejazdów na kucykach, muzyki puszczanej przez DJ, stoisk z rękodziełem, malowania buziek i kuchni polowej. A wszystko to na placu OSP przy ul. Królewskiej 91 w Bogatkach. Na imprezę zapraszają Sołtys z Radą Sołecką wsi Bogatki, Centrum Kultury w Piasecznie, Klub Kultury w Bogatkach, OSP Bogatki, Stowarzyszenie Sportowe Wiking.

PIKNIK NA POWITANIE LATA BOGATKI