Szanowni Państwo,
Uprzejmie informujemy, że z dniem 01.07.2019 serwis i usługi dostępne pod adresem powiat-piaseczynski.info mają nowego właściciela i operatora - firmę Aktivo Media Marcin Piotrowicz, ul. Ossendowskiego 7, 93-228 Łódź, NIP: 9710663921.

A+ A A-

Chałupka x Kołecki x Czebańczuk - Po prostu Stand-up Szara Eminencja Stand-up w Piasecznie

13 września 2016 roku o godz. 20.00 w Szarej Eminencji wystąpi Po prostu Stand-up (Chałupka x Kołecki x Czebańczuk). Miejsce: SZARA EMINENCJA X PIASECZNO ul. Sienkiewicza 11 (stare kino), Piaseczno (tel. 885 05 04 05). Bilety: 25 zł w przedsprzedaży / 30 zł w dniu występu do kupienia w barze. Podczas występu kuchnia wstrzyma pracę / tego dnia nie będą obowiązywały rezerwacje konkretnych miejsc. Po wakacjach wracamy z 3 sezonem stand-upu w Szarej Eminencji. Tym razem wystąpi ze swoim programem gospodarz sceny Tomek Kołecki oraz jego kompan z grupy Po prostu Stand-up Paweł Chałupka. Wydarzenie natomiast poprowadzi trzeci członek grupy, Patryk Czebańczuk, który wystąpił u nas w maju.

CHAŁUPKA X KOŁECKI X CZEBAŃCZUK - PO PROSTU STAND-UP SZARA EMINENCJA STAND-UP W PIASECZNIE

Po prostu Stand-up - grupa składająca się z trzech doświadczonych komików: Patryka Czebańczuka, Tomka Kołeckiego i Pawła Chałupki. Są to trzej ziomkowie, którzy poznali się dzięki scenie i wspólnej pasji - Stand-up Comedy www.facebook.com/poprostustandup

Paweł Chałupka: Jego stand-up to opowieści ukazujące, jak zwariowany jest świat. Przez opis codziennych zachowań obnaża nam prawdę o naszych dziwactwach i nieprzemyślanych zachowaniach. Na scenie od 2011 r. Zdobywca 2. miejsca na Antrakt Stand-up Festiwal 2015. Występował w programie Kuby Wojewódzkiego oraz na antenie TVP Rozrywka w programie „Tylko dla dorosłych".

Tomek Kołecki Stand-up: Najmłodszy komik w Polsce, rocznik 1997. Mimo młodego wieku od trzech lat daje sobie radę w świecie polskiego stand-upu. Objechał z żartami całą Polskę, ale mogliście go też widzieć w takich programach telewizyjnych, jak "Tylko dla dorosłych" czy "Kuba Wojewódzki". W swoim występie stara się przybliżyć publice, jakie rozterki oraz emocje wobec otaczającego świata targają młodym człowiekiem wchodzącym w świat dorosłości.

Wieczór poprowadzi Patryk Czebańczuk, komik z miasta Łodzi. Człowiek obdarzony niebywale ogromnym talentem zamkniętym w małym ciele. Charyzmatyczny, pewny siebie, nie boi się poruszyć nawet najbardziej kontrowersyjnego tematu. W swoich występach zawsze stara się skłonić widza do myślenia. Jedni go kochają za to, że jest dobrym komikiem, drudzy go nienawidzą za to, że jest dobrym komikiem.