Szanowni Państwo,
Uprzejmie informujemy, że z dniem 01.07.2019 serwis i usługi dostępne pod adresem powiat-piaseczynski.info mają nowego właściciela i operatora - firmę Aktivo Media Marcin Piotrowicz, ul. Ossendowskiego 7, 93-228 Łódź, NIP: 9710663921.

Polska Obywatelska 2.0 w Piasecznie - spotkanie Obywatelskie Mazowsze

26 października 2016 roku o godz. 18.00 zapraszamy na spotkanie dotyczące problemów gmin powiatu piaseczyńskiego Obywatelskie Mazowsze. Spotkanie z udziałem: Borysa Budki, Krzysztof Brejzy, Romana Koseckiego, Joanny Frydrych. Miejsce: Starostwo Powiatowe przy ul. Chyliczkowskiej 14 w Piasecznie. Wstęp wolny. Odnośnie Gminy Lesznowola zagadnienia do rozmów przygotowało Koło PO R.P w Lesznowoli. Pamiętaliśmy o problemach większych jak reprywatyzacja KPGO w Mysiadle, budowa trasy Okęcie - węzeł Lesznowola czy problemy z dzikami oraz tych bardziej lokalnych jak brak sprawnej miejskiej komunikacji do Warszawy, brak świeckiego liceum, niedostatek żłobków i przedszkoli czy niebezpieczne skrzyżowania.

POLSKA OBYWATELSKA 2.0 W PIASECZNIE - SPOTKANIE OBYWATELSKIE MAZOWSZE

W ostatnich miesiącach przedstawiciele Platformy Obywatelskiej odbyli dziesiątki spotkań z Polakami podczas regionalnych konwencji programowych, setki rozmów, w których padało tysiące pytań i odpowiedzi. Później dużą konwencją w Gdańsku Platforma podsumowała wielotygodniową pracę przyjmując deklarację programową - bit.ly/deklaracjaprogramowa. Skrót konwencji - bit.ly/konwencjagdansk. Obecnie Platforma Obywatelska inauguruje cykl: Spotkania Obywatelskie, podczas których będzie konsultowała swój program z wyborcami - spotkania docelowo odbędą się w całej Polsce. Na początek ponad 50 parlamentarzystów Platformy odwiedzi Mazowsze. Konsultacje programowe odbędą się w najbliższą środę, 26 października w 17 miastach województwa o godzinie 18:00.

POLSKA OBYWATELSKA 2.0 W PIASECZNIE - SPOTKANIE OBYWATELSKIE MAZOWSZE