Menu

Szanowni Państwo,
Uprzejmie informujemy, że z dniem 01.07.2019 serwis i usługi dostępne pod adresem powiat-piaseczynski.info mają nowego właściciela i operatora - firmę Aktivo Media Marcin Piotrowicz, ul. Ossendowskiego 7, 93-228 Łódź, NIP: 9710663921.


A+ A A-

Moc atrakcji na świątecznym kiermaszu w Jazgarzewie

Tomasz Oświeciński, Krzysztof Rutkowski oraz zespoły Fisher i News uświetniły 14. Charytatywny Kiermasz Bożonarodzeniowy w Jazgarzewie. - Zebraliśmy trochę mniej pieniędzy niż w zeszłym roku – mówi nam Maria Ludwicka, pomysłodawczyni i organizatorka świątecznej akcji charytatywnej w Jazgarzewie.

MOC ATRAKCJI NA ŚWIĄTECZNYM KIERMASZU W JAZGARZEWIE

Charytatywny Kiermasz Bożonarodzeniowy to już stały punkt w kalendarzu imprez w Zespołu Szkół w Jazgarzewie. W tym roku impreza była organizowana po raz 14. - Zgromadzone w trakcie akcji pieniądze przekazujemy dla uczniów z gorzej sytuowanych rodzin. W ten sposób dofinansowujemy wycieczki szkolne, kupujemy pomoce naukowe, finansujemy warsztaty, a nawet fundujemy nagrody w szkolnych konkursach - wylicza Maria Ludwicka, nauczycielka, pomysłodawczyni i organizatorka kiermaszu. – O takie wsparcie mogą się do nas zwrócić rodzice, a specjalna komisja rozpatrzy wniosek - dodaje.

Kiermasz z roku na rok przyciąga coraz więcej gości. W kiermaszu chętnie uczestniczą również znane osoby. – W piątek gościliśmy na kiermaszu Tomasza Oświecińskiego oraz Krzysztofa Rutkowskiego. Nie zabrakło też zespołów muzycznych - dodaje Ludwicka. Na scenie wystąpili News, Jagoda oraz zespół Fisher&Rutkowski. Tak, tak Krzysztof Rutkowski śpiewał!

Oprócz spotkań ze znanymi osobami nie zabrakło ciekawych fantów na aukcji. Można było wylicytować strażacki kask i vouchery na przejazd strażackim wozem, zabiegi kosmetyczne, rękawice bokserskie z podpisem Andrzeja Gołoty, oraz filmy i książki z podpisami Patryka Vegi.

Ile pieniędzy udało się uzbierać w trakcie tegorocznej edycji kiermaszu? - Zebraliśmy trochę mniej pieniędzy niż w zeszłym roku. Mamy 6,6 tys zł i planujemy zorganizować jeszcze małą wyprzedaż – podkreśla Maria Ludwicka.